INFORMACIJA

Pristatymas 

Jums patogiausią prekių pristatymo būdą galite pasirinkti vykdydami užsakymą: pristatymas į namus, atsiėmimas Lietuvos pašto poskyryje, atsiėmimas BUGTOHUG studijoje Vilniuje.
Pristatymo kaina priklauso nuo Jūsų išsirinktų prekių svorio, mokestį sistema įves automatiškai.

Norėdami atsiimti siuntą nemokamai BUGTOHUG studijoje Vilniuje, kreipkitės e-paštu asta@bugtohug.com arba telefonu +370 699 739 78.

Siuntinio pristatymas gali užtrukti iki 5 dienų. Dėl tikslesnio konkrečios siuntos pristatymo laiko kreipkitės e-paštu asta@bugtohug.com

Atsiskaitymas

Atsiskaitymo būdai: pavedimas į banko sąskaitą, PayPal ar grynaisiais BUGTOHUG studijoje.

Rekvizitai reikalingi mokėjimui į banko sąskaitą:
MB "Pieno vilna"
Sąskaitos numeris: LT757300010154383421
Bankas: AB SWEDBANK
Banko kodas: 73000
SWIFT kodas: HABALT22

Keitimas ir grąžinimas 

Prieš keičiant ar grąžinant produktus svarbu apie tai informuoti e-paštu asta@bugtohug.com 

Pakeisti ar grąžinti kokybės reikalavimus atitinkančią, bet nepatikusią/ netikusią prekę galėsite pagal šias taisykles:
Nenešiotą ir nepažeistos prekinės išvaizdos pirkinį išsiųskite originaliame įpakavime per 14 darbo dienų nuo prekės gavimo dienos. Siuntą prašome išsiųsti registruotu paštu (išsaugokite siuntos registracijos numerį) arba kurjerių pagalba. Grąžinimo adreso teiraukitės asta@bugtohug.com nurodydami užsakymo numerį.
Gavę Jūsų siuntą, pinigus grąžinsime per 15 darbo dienų į tą pačią sąskaitą, iš kurios buvo atliktas pirminis apmokėjimas. Visas pašto/ muitinės išlaidas, susijusias su keičiamos ar grąžinamos prekės siuntimu, apmoka pirkėjas.
Prekės yra Jūsų nuosavybė ir atsakomybė iki tol, kol jos pasieks BUGTOHUG, todėl grąžindami prekes įsitikinkite, kad tinkamai jas supakavote ir siuntimo metu jos nebus pažeistos/ sugadintos. Visos grąžintos prekės yra tikrinamos. BUGTOHUG pasilieka sau teisę nepriimti prekių su pažeidimų žymėmis, jeigu jos atsirado dėl pirkėjo kaltės, netinkamos priežiūros ar nešiojimo. Kilus klausimams dėl tokių gaminių grąžinimo arba keitimo, visi nesutarimai sprendžiami derybų būdu.